VII ОУ „Г. С. Раковски“ завоюва второ място на проведения юбилеен XX турнир „Купата на кмета“ за деца от 2. до 4. клас!
Нашите момчета достигнаха до финала, след като се класираха първи в своята група и показаха отлична игра, спортсменски дух и силен отборен характер.
Заявление записване ученик